Bordeaux WineBoutique
společně založili dva bratři.

Bratři Cruzinovi vyrůstali ve městě Bordeaux a v obci Pauillac-HautMedoc, odkud pochází většina jejich rodiny.

Fabrice nadále žije v oblasti Bordeaux a ručí za výběr vín znamenitého původu. Pravidelně se setkává s obchodními partnery a udržuje nadstandardní vztahy s různými vinařstvími, díky čemuž od nich získává víno za ty nejlepší ceny.

Matthias žije od roku 2003 v Praze. Podniká v řadě oblastí a má na starosti propagaci naší značky, prodej a kontrolu kvality. Dohlíží na to, aby byla vína skladována a nabízena v těch nejlepších podmínkách. Především ale můžeme díky jeho znalostem trhu nabízet naše vína v tom nejlepším poměru kvality a ceny.

Naši marketingovou strategii a e-commerce vytváří odborníci z celého světa – od Indie přes USA až po Evropu. Jejich úkolem je, aby ve všech zemích, kde nabízíme své služby, znali zákazníci naši filozofii.

Jiří Kunz, náš expert na logistiku, který má bohaté zkušenosti se zakládáním společností, svými znalostmi a organizačními schopnostmi zajišťuje, že zboží se k vám dostane včas (do 48 hodin!) a za výhodnou cenu, která příliš nezvýší konečnou cenu našich produktů. Dohlíží také na všechny pracovníky, kteří mají na starosti dodávky zboží – od účetních až po skladníky.

Pobočky máme v České republice, na Slovensku, ve Francii a v Polsku. Své zkušenosti i odborné znalosti vkládáme do služeb vás, našich zákazníků.

Věříme, že se vám naše stránky líbí. Neváhejte a vyberte si z naší nabídky pečlivě vybraných prémiových vín.